Tagasi argipäeva

Sujuvalt hiilis argipäev ligi ja siin me siis oleme. Mingit uut plaani oleks vaja. Suve jooksul on remont paari tunni kaupa edasi liikunud, viimasest lõpuspurdist on saanud tagurpidi-krabi-kõnd.

Viimati oli nimekirjas: alumine wc, esimene koridor, magamistoa ukseava, köögi puuduvad jupid, keldri ukseava, tagumine koridor, liistud, värviparandused, mööbel, garderoob. Ja tehtud on, trummipõrin, garderoob (osaliselt), seda ka ainult tänu kallile abikaasale. Lisaks on meil aga koridori laes auk ja tuvastamist vajav leke teise korruse dušši äravoolus. Jei!

See nädal tööde oodatud lõppu ei saabunud, proovime järgmine nädal uuesti.

Vaata tähelepanelikult, esimesel pildil on näha üks väike lohk kruvikohas. Sealt sai alguse meie kahtlus lekkele ja nii oligi. Nüüd auguga – käid üleval pesus, all vihma sajab.

Koridorid ja wc ootavad viimistlust ja värvimist.

Kööki ootame detaile, mis tulles olid defektiga või puudu. Juulis saime kirja, et uued jupid tulid tehasest, aga need olid ka vigased?! Kolmas kord kohtuseadus? Kuna?

Garderoobi sisu ehitasime ise erinevatest Necos (oli vist?) elementidest. Uksed on puudu ja mõni korv või riiul võiks veel olla, aga vähemalt on midagi.

Ahastuses sellest, et meil tubades mööblit eriti ei ole, tuli Teele toast kaks kummutit ohvriks tuua. Enne tavalised puidused-lakitud, nüüd kirsipunased (lillad?).

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s