Koduloomine

Vastuseks isa küsimusele, et mis seis siis on. Võrreldes eelmise postitusega on ikka märgatav edasiminek. Ütleme, et ehitustööd on lõppenud ja käimas on koduloomine. Tühjad, remonditud toad veel kodu ei tee, midagi on veel vaja. Inimesed ka õnneks on.

Koridorid said ehitajate poolt lõpuni krovhitud, mina värvisin üle. Ega see krohv mulle lõpuni liiga palju ei meeldi, aga käib kah. Esiteks oli teda tüütu värvida ja teiseks oleks selle seina vastu halb riideid nagisse riputada. Selle pärast mõtlesin paneelidega nagi-laadse lahenduse. Vastasseina peaks panema toru ja horistontaalse paneeli ning veel mõned väiksed nagid. Need sarvekesed leidsin Aatriumist.

Koridori laes ei ole enam auku ka ja vett ei leki.

Peegli alla punusin võtmete riptamiseks veel ühe nagilaadse asja.

Nööri oli veel. Tõin õuest suvepuhkuselt oma vanda tuppa ja päästsin ta kitsast konteinerist ja riputasin hoopis nööriga lakke.

Elutuppa vedasime sahvrist tagasi vanad vitriinkapid. Laud on endiselt “ajutine” OSBplaadist. Kui keegi teaks, siis otsin söögilaua toolidele katteid, selliseid, mida saaks üle seljatoe ja istmeosa peale tõmmata. Või tuleb matk kangapoodi ette võtta. Siimule panin prooviks väikese padja kummutisse, kuhu ta raudselt never ei lähe. Teeb siis riiuli sinna.

Aga 4-6 nädala pärast (loodetavasti) on meil diiivan! Käisime laupäeval RAVEst tellimas.      Oleme vägagi ootel. Siim ka ootab. Samal ajal ootame nüüd ka köögipaigaldajat, sest viimased puuduvad jupid tulid.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s