Kirsipunane diivan ja kassiriiul

Rohkem kui kuu ongi jälle möödas eelmisest postitusest, jõhker, kuidas aeg lendab. Olen püüdnud ära planeerida kõik päevad ja nädalad, et võtta ajast viimast, ühtteist saab tehtud, ühtteist jääb tegemata. Sel nädalavahetusel pidime näiteks lehti riisuma. Plaan läks aga nagu ta läks, õnneks tuli lumi ka maha.

1796560E-F5B2-47CF-8473-D7288C249329

Vähemasti realiseerus mitme nädala projekt – kassikujuline riiul. Miks? Ei tea. Tuli selline mõte, nägin mingit skandinaavia hirmkallist hirvekujulist disainriiulit ja mõtlesin, et olgu siis meil Siimu-riiul. Nüüd on. Siim, meie kodu suur juht ja õpetaja, on nüüd üle-elu-suuruses seinal. Kavandist lõpptulemuseni, väikesed muudatused tulid, aga üldjoontes jäime rahule. Tuleb tunnistada, et õigeid nurgakraade me ikkagi lõpuni ei suutnud välja arvutada, et kõik nurgad omavahel ideaalselt klapiks, aga enam-vähem.

Alumise korruse tualetti said lõpuks seina riiulid. Nüüd otsin sinna ümmargust peeglit.

7A30F5CF-D634-4B10-99F4-AF2329019EF1.jpeg

Ja meie suur kauaoodatud õnn ja rõõm – diivan. Ja kaks tumbat. Oleme vägagi rahul.

Siis avastasin ma täna, et märkamatult on meie majja sattunud omajagu taimi. Nullist üheksani poole aastaga. Kassimuru on muidugi Siimule.

Muude toimetuste ja asjade seas on hallid riidepuud, toolikatted, uus kraan ja põrandakütte termostaadid. Kraani vahetasime välja, sest eelmine oli jama, suure kraanikausi kohta oli tolle ulatus üsna kehv. Teadsime, mida tahame, sest olime seda kraani varem näinud. Nimi Damixa ilmselt ei ütle paljudele midagi, aga tema eelis on liikuvuses, kraani ja pihustit mõlemat saab liigutada peaaegu, et iga suunas. Seoses sellega meenub veel üks teema. Köök. Ma ei ole tahtnud sellest teemat eriti teha, et mitte Baltest Mööblile alusetult laimata, aga ausalt öeldes hakkab ära tüütama. Kui ma eelmises postituses ütlesin, et viimased puuduvad jupid (mida oli siis juba kolmandat korda tellitud) tulid, siis tegelikult ei olnud ka seal kõike, mida vaja. Paigaldajad käisid ka kohal, aga ainult selleks, et avastada, mis töö neid ees ootab ja tõdeda, et nii palju aega neil küll ei ole. Panid paar soklit ja ühe cargo-riiuli paika ja läksid minema. Kui mööblit tellides oli teenindus super, siis nüüdsed vastused salongist on nii osavõtmatud kui nad vähegi olla saavad. Nüüd ootamegi siis jälle puuduvat juppi tehasest ja kui sealt midagi kunagi saabub, siis ootame jälle paigaldajat.

Uued mõtted ja plaanid on juba loomulikult olemas, vaatame, kuidas realiseeruvad.

 

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s