Aeg lendab..

Viimasest postitusest on jälle hulka aega möödas, aga olgem ausad, ega ma ei olegi eesmärgiks seadnud mingit tihedamat sagedust. Vaheapeal lihtsalt tasub veidi hinge tõmmata ja tagasi vaadata ning meenutada, mis toimunud on.

Telefonist galeriid ja kalendrit vaadates selgub, et novembris koduste toimetuste plaanis suurt midagi ei toimunud. Köök sai oma puuduvad jupid ja Siim käis vaktsineerimisel. Detsembriga juhtus sama lugu, kõiki teisi toimetusi on piisavalt, kodus ei jõuagi midagi tarka teha. Vähemalt oli kuusk ja muidu tuba ilus, soe. Kuskil siin vahepeal tegi Tõnis meile ka diivanilaua.

 

Aastavahetus oli ka tore, tegime tagahoovis tuld, orienteerusime sõpradega linnas ja kulgesime niisama. Jõuluvana tõi meile ka ühe kodukaamera, millest peamiselt on saanud Siimu-kaamera ja nüüd puhkusel olles ka katla-kaamera (ja ka katelt kütva ema-kaamera).

Jaanuar on aga seevastu toonud juba veidikene rohkem põnevust. Alustuseks saabusid kauaoodatud rulood, oh seda rõõmu, kui saad omas kodus privaatselt olla. Ja hommikul kaua magada, ilma et päike hakkaks silma paistma, päris mõnus! Rulood tellisime aknakate.ee’st, hind oli teisest konkurendist tiba kallim, aga ruloode värvivalik oli kaalukeeleks. Alumisele korrusele tellisime kõik hallid, magamistuppa helesinised rulood.

No ja siis sai muidugi kõvasti lund roogitud.

Veebruar algas ka hästi – saime kätte uue söögilaua! Vana OSBlaud teenis meid hästi üle aasta, aga nüüd oli aeg ta välja vahetada. Laua tellisime 4ROOM salongi vahendusel Eesti tootjalt Radis. Laud on pikendatav, laua plaat kasevineerist ja kõrgsurvelaminaadist, jalad kasest. Muidugi esimene eelistus oleks olnud täispuit, aga ei leidnud sobivat ei hinna- ega välimuseskaalal. Hetkel veel vara hinnangut anda, aga pealevaadates meile meeldib. Ja no kui juba Tallinnas, siis kiirelt ka loomaaiast läbi. Internetist leidsin lõpuks ka veidi normaalsemad toolikatted, mis paraku küll ideaalselt ei passi, aga vahelduseks jälle parem kui mittemidagi.

 

Ja no siin me siis nüüd oleme, Rootsis, Åres, suusatamas, nüüd küll juba on kahjuks puhkus lõppemas. Sai suusatada, ringi kolada-matkata, magada, puhata, tööd teha, üldiselt nautida ja lihtsalt olla. Puhkus ilma reisita ei oleks puhkus ja uute kohtade avastamine on alati tore.

 

Lipp jääb meil kodus sel aastal lehvimata, aga kõigile head Eesti Vabariigi aastapäeva!

Eelmisel aastal samal ajal:

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s